Nanogen Fibres 30g Ciemny Brąz

Nanowłókna do włosów

Nanogen Fibres 30g Ciemny Brąz

Nanowłókna do włosów


Nanowłókna NANOGEN Kinetic 30g - unikalny kosmetyk, który sprawia że włosy w kilka sekund stają się niesamowicie gęste. NANOGEN składa się z milionów drobniutkich, keratynowych włosków, które wczepiając się we włosy zagęszczają je w bardzo naturalny sposób.

Zagęszczenie włosów za pomocą NANOGENU jest bardzo proste, wystarczy bowiem posypać włosy delikatnie keratynowymi włókienkami, a następnie je wczesać bądź delikatnie, opuszkami palców wgładzić we włosy. 

Efekt gęstej fryzury utrzymuje się do mycia włosów, kiedy to nanowłókna zostają całkowicie z włosów usunięte. Jedno opakowanie NANOGENU 30g wystarcza na około 60 zastosowań.

Stara cena: 139.00 zł
Promocja: 115.00 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
4.9/5 - ( 18 opinii )

Pokaż paletę kolorów

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 114.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 113.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 112.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 111.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Przywróć swoim włosom niesamowitą gęstość dzięki innowacyjnemu kosmetykowi NANOGEN. 

Jak to działa ?

Działanie kosmetyku Nanogen przedstawia poniższa grafika. Keratynowe drobinki wczepiają się w prawdziwe włosy i pogrubiają je. Dzięki temu w całkowicie niezauważalny sposób można pozbyć się problemu prześwitów skóry głowy.

Graficzna prezentacja Nanogenu

Przykładowe zdjęcia użytkowników

 

Sposób użycia:

Umyj i wysusz włosy. Ułóż dowolną fryzurę, a następnie posyp nanowłóknami miejsca z przerzedzonymi włosami. Pogładź dłońmi posypane Nanogenem włosy. Zobaczysz jak prześwity skóry głowy znikają, a fryzura staje się gęsta i naturalna. Po nałożeniu kosmetyku zalecamy spryskanie włosów lakierem Nanogen Locking Spray, aby jeszcze mocniej związać nanowłókna z włosami. Zastosowanie lakieru nie jest konieczne, ale dodaje dodatkowego komfortu. Lakier Nanogen Locking Spray ma silne właściwości wodoodporne.

Sposób użycia

Dostępne kolory:

Ta oferta dotyczy kosmetyku w kolorze ciemny brąz

Paleta kolorów Nanogenu

Nano-Techonologia KINETIC™:

Najnowsza nanotechnologia KINETIC sprawia, że nanowłókna przeczepiają się do włosów około 400% mocniej niż dotychczas. Dzięki temu Nanogen może być teraz stosowany przez osoby z jeszcze bardziej przerzedzonymi włosami. Rozwiązany został również problem opadania mikrowłókien na skórę głowy oraz trudności z nałożeniem kosmetyku na przednią linię włosów. Dzięki technologii KINETIC, nanowłókna wczepiają się we włosy tak mocno, że nawet deszcz, śnieg czy silny wiatr nie są w stanie pogorszyć efektu gęstych włosów. Można również nosić czapkę i pocić się, a włosy cały czas pozostaną gęste aż do momentu ich umycia. Wówczas nanowłókna zostają całkowicie z włosów usunięte i można zastosować kosmetyk ponownie.

Nano-Technologia COLOUR-LOCK:

Oprócz lepszej przyczepności do włosów, Nanogen rozwiązał również problem farbowania mikrowłókien. Nanogen jest teraz nie tylko trwale koloryzowany. Nowa technologia pokrywania nanowłókien kolorem COLOUR-LOCK powoduje, że kosmetyk nie farbuje również pod wpływem wody i potu. Dzięki temu nawet jeśli mikrowłókna Nanogenu znajdą się na pościeli lub ubraniu, nie pozostawią żadnych śladów. Wystarczy je wówczas zdmuchnąć lub przetrzeć dłonią a znikną. 

Nanogen METAL STRIP:

Ponieważ Nanowłókna są elektryzowane dwubiegunowo, na każdym opakowaniu jest specjalny elektrostatyczny metalowy pasek, który utrzymuje ładunek elektrostatyczny włókien znajdujących się w środku. Dzięki temu nie tracą one swoich właściwości, a przede wszystkim swojej dużej przyczepności do włosów nawet przy długim użytkowniu kosmetyku.

Bezpieczeństwo:

Wszystkie kosmetyki Nanogen są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Każdy produkt jest testowany dermatologicznie w laboratoriach Pangaea Laboratories Ltd w Elstree, koło Londynu. Dodatkowo produkty Nanogen są badane w niezależnych zewnętrznych instytutach medycznych. Kosmetyki Nanogen nie są testowane na zwierzętach.

Raport medyczny oraz skład kosmetyku Nanogen można pobrać TUTAJ

Gwarancja 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy:

Jesteśmy przekonani  o wysokiej jakości oferowanych przez nas kosmetyków i działaniu dokładnie takim jak opisujemy na stronie, dlatego każdej osobie, która dokona u nas zakupu Nanogenu dajemy gwarancję 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy. Szczegóły akcji: "100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy" znajdują się w dziale: "Wymiana i zwroty" na dole naszej strony internetowej. 

Zobacz to na filmie:

Najczęściej zadawane pytania:

1. Co to jest Nanogen?
Nanogen jest to innowacyjny kosmetyk błyskawicznie zagęszczający przerzedzone włosy. 

2. Dla kogo przeznaczony jest Nanogen?
Nanogen przeznaczony jest dla wszystkich ludzi bez względu na wiek, płeć, kolor włosów czy rodzaj fryzury, których włosy są średnio przerzedzone. 

3. Jak działa Nanogen?
Mikrowłókna Nanogenu znajdujące się w kosmetyku są naładowane elektrostatycznie. Po posypaniu nimi przerzedzonych włosów, wczepiają się w nie bardzo mocno, pogrubiając je i dając efekt gęstych, naturalnych włosów. 

4. Czy zagęszczanie włosów Nanogenem jest bezpieczne dla włosów i skóry głowy?
Mikrowłókna Nanogenu stworzone są z keratyny, czyli tego samego białka, które buduje ludzki włos, dlatego jest on całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy.

5. Jak długo można nosić Nanogen?
Nanogen nosi się zazwyczaj kilka dni. Zależy to głównie od częstości mycia włosów. 

6. Na jak długo wystarcza jedna tubka?
Nanogen występuje w dwóch gramaturach 15g i 30g. Mniejsze opakowanie wystarcza na około 30 zastosowań, większe na 60.

7. Czy mikrowłókna pozostawiają ślady na ubraniu i pościeli?
Nie. Mikrowłókna mocno przylegają do włosów, ale jeśli zdarzy się, że znajdą się na ubraniu lub pościeli, wystarczy przetrzeć je dłonią, a znikną. Włókna Nanogenu są trwale koloryzowane, dzięki temu nie pozostawiają żadnych śladów. 

8. Czy z Nanogenem można pływać?
Tak. Mikrowłókna Nanogenu spryskane lakierem trzymają się włosów tak mocno, że można nawet z nimi pływać i pocić się. Nanogen może być z włosów usunięty jedynie przy użyciu dowolnego szamponu do włosów.

9. Czy Nanogen wpływa na przyrost włosów?
Nie. Nanogen nie wpływa ani na przyrost ani na wypadanie włosów. Nanogen nie jest lekarstwem przeciwko wypadaniu włosów, tylko kosmetykiem do włosów pozwalającym w sposób niewidoczny ukryć ich przerzedzenie.

10. Czy Nanogen może być używany razem z innymi środkami wzmacniającymi włosy, np. z Serum Nanogen?
Tak. Używanie Nanogenu razem z innymi preparatami jest całkowicie bezpieczne. W takim przypadku najpierw należy zastosować Serum, a następnie użyć Nanogenu.

11. Jak dobrać odpowiedni kolor Nanogenu?
Aby jak najlepiej dopasować kolor Nanogenu do koloru włosów, Nanogen dostępny jest w dziesięciu odcieniach. Przy wyborze koloru pod uwagę powinno się brać kolor przeważającej ilości włosów. Lepiej również wybrać minimalnie ciemniejszy odcień Nanogenu niż za jasny. 

12. Jaki należy zastosować Nanogen gdy włosy siwieją?
Gdy włosy siwieją należy użyć najpierw naturalnego koloru swoich włosów, a następnie nanieść kolor szary.

13. Czy kolor Nanogenu musi być dokładnie taki sam jak kolor włosów?
Nie. Jeśli jest niewielka różnica pomiędzy kolorem włosów a odcieniem Nanogenu wówczas efekt naturalności wyglądu pozostanie ten sam. Możliwe jest jedynie, że minimalnie zmieni się odcień włosów. 

14. Czy istnieje możliwość wymiany Nanogenu jeśli otrzymany kolor nie odpowiada kolorowi włosów?
Oczywiście. Jeśli kolor jest za ciemny bądź za jasny, prosimy skontaktować się z firmą. Wymienimy kosmetyk na inny kolor. 

15. Czy Nanogen wysyłany jest w dyskretnej przesyłce?
Tak. Nasze kosmetyki zawsze wysyłamy w dyskretnych przesyłkach. Na opakowaniu znajduje się jedynie adres naszej firmy i adres odbiorcy. 

16. Czy udostępniają Państwo dane adresowe osobom trzecim?
Nie. Dane adresowe klientów są gromadzone wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie są udzielane osobom trzecim.

17. Czy sprzedają Państwo kosmetyki również za granicę?
Tak, ale tylko do państw Unii Europejskiej. W przypadku tego rodzaju zamówień akceptujemy jedynie płatność kartą kredytową Visa lub MasterCard. Kosmetyki dostarczamy do 5 dni roboczych od momentu dokonania zapłaty. 

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania dotyczące Nanogenu, prosimy o kontakt.

Opinie klientów:

 • F.A. - Liverpool, Wielka Brytania
  Nanogen jest najbardziej niesamowitym kosmetykiem na zagęszczanie włosów jakiego kiedykolwiek używałem. Moi przyjaciele nie mogli uwierzyć własnym oczom kiedy zobaczyli moją transformację. Wreszcie moje życie towarzyskie nabrało kolorów. Odzyskałem pewność siebie i jestem szczęśliwy. To jest niesamowite, ale moje głowa jest pełna włosów. Czuję się jakby ktoś dał mi kolejną szansę, jakbym narodził się na nowo.
 • G.G. - Londyn, Wielka Brytania
  Byłam kobietą w średnim wieku cierpiącą na łysienie typu męskiego. Cóż gorszego mogłoby mnie spotkać? Popadłam w depresję, stałam się odludkiem i nie miałam nikogo z kim mogłabym podzielić się swoimi troskami. Byłam najnieszczęśliwszą kobietą na świecie aż do momentu kiedy dowiedziałam się o Nanogenie. Dobrze dobrany kolor całkowicie zamaskował przerzedzone włosy. Już nikt nie jest w stanie zauważyć, że mam jakieś problemy z włosami. Dziękuję.
 • K.W. - Jersey, Wielka Brytania
  Używam włókien Nanogenu już od roku. Ukrywam przerzedzone włosy na głowie o których nie wie nikt prócz moich najbliższych. Jest to możliwe ponieważ włókna sprawiają, że włosy wyglądają zdrowo i naturalnie. W mojej pracy wygląd zewnętrzny jest niezwykle ważny i gdyby nie wasz środek nie byłabym w stanie utrzymać się w swoim zawodzie. Naprawdę zawdzięczam wam wiele.
 • S.M. - Glasgow, Wielka Brytania
  Nanogen czyni cuda! Wiele lat zmartwień i ciągłych poszukiwań skutecznych leków i innych preparatów hamujących łysienie wreszcie dało rezultat w postaci Nanogenu. Nadal biorę różne leki, ale wreszcie wyglądam świetnie i mam ochotę wyskoczyć na imprezę, wyjechać na weekend za miasto czy nawet spędzić wakacje nad morzem! Wielkie dzięki.
 • R.M. - Mannheim, Niemcy
  Kiedyś używałem podobnych środków, które były kłopotliwe w użyciu, poza tym włosy wyglądały nienaturalnie i ciągle czułem wzrok innych ludzi na mojej głowie. Dlatego z niechęcią dałem się namówić na wypróbowanie Nanogenu. Różnica jest ogromna. Ten nowy środek jest naprawdę rewelacyjny. Nie brudzi, nie jest lepki i daje bardzo naturalny wygląd. Już nikt nie gapi się na moją głowę.
 • Ł.Z. - Toruń, Polska
  Szperając po internecie natrafiłem na Waszą stronę. Wszystko wyglądało bardzo fajnie, ale nie chciało mi się w to wierzyć . Dopiero po obejrzeniu zamieszczonego przez Was filmu pomyślałem: "to rzeczywiście chyba działa". Zamówiłem jedną tubkę na próbę i wciąż jestem pod wrażeniem. Efekt jest imponujący. Moje włosy znowu wyglądają normalnie.
 • S.D. - Małogoszcz, Polska
  Przesyłam moc życzeń noworocznych - niech spełnią się wszystkie marzenia. Przesyłkę otrzymałam. Już zastosowałam. Kosmetyk działa rewelacyjnie. Dziękuję. Na pewno polecę znajomym. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie